Tajemství jemných jogurtů

23.07.12 Ladislav Jílek

Dobrý den, přátelé!
Mám problémy s tlustým střevem a můj lékař (gastroenterolog) mi nařídil konzumaci Vašich jogurtů. Koupil jsem si domácí jogurtovač, v něm vyrobené jogurty však nejsou tak jemné jako Vaše výrobky. Prosím Vás moc o radu jak docílit jemnosti v jogurtovačích.
Za kladné vyřízení předem děkuji.
Jílek

Komentáře

Ing. Michal Buša e-mail 25. July 2012

Děkujeme za zájem o naše výrobky, kterého si velmi vážíme a budeme moc rádi, když budete nadále našim zákazníkem, zejména knzumentem našich jogurtů…
Otázka jemnosti choceňských smetanových jogurtů je dána součtem několika technologických faktorů: výběr a příprava suroviny (10,5% kvalitní smetana); speciální směs jogurtových kultur s přesně definovanými vlastnostmi; celkové technologické uspořádání výrobní linky atd. Toto vše rozhodně nelze na jogurtovači jakkoli nastavit či ovlivnit. A potvrzují to i informace, které mám od lidí, kteří mají s jogurtovačem nějaké zkušenosti.
Čili, nezbývá než nadále kupovat naše jogurty :-) !
Ing. Michal Buša
Manažer jakosti

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png