Vydržte!

19.01.12 Jiří Bartoň

Dobrý den,

celá naše rodina již dlouho konzumuje jogurty jen "choceňské"..... Mnohdy je však problém je v marketu najít, jsou totiž "ukryté" buď hodně nahoře anebo co nejníže. Začínám mít obavy, aby náhodou nezmizely úplně.... Doufám, že nepodlehnete tlaku prodejců (nějaký distribuční kanál se vždy najde) a přinejmenším "nesáhnete" na kvalitu, to bych vážně nechtěl... :)

Děkuji.

Jiří Bartoň
Hradec Králové

Komentáře

Jan Fogl e-mail 2. February 2012

Dobrý den pane Bartoni,
moc Vám děkujeme za slova chvály. Toto je pro nás vždy velké ocenění a zároveň i známka toho, že naši práce kterou děláme, děláme dobře. Velmi nás těší, že v širokém spektru nabídky mléčných produktů na trhu si Vaše rodina oblíbila právě ty naše.
Mohu Vás ujistit, že co se týká kvality a použité receptury našich výrobků, tak to je pro nás věc nejvyšší důležitosti a považujeme za svou povinnost z těchto kritérií v žádném případě neslevit.
Ohledně našich pozic na regálech v obchodech Vám mohu napsat snad je tolik, že čím lepší pozice chce dodavatel mít, tím více si za němusí zaplatit. My si bohužel nemůžeme dovolit stejný luxus jako někteří giganti z řad naší konkurence a proto jsou naše výrobky v některých obchodech hůře dohledatelné. Nezbývá nám, než věřit, že si zákazníci naše výrobky na pultech najdou. Rozhodně nemusíte mít obavu, že naše produkty budou z obchodů mizet. Naopak, budeme se snažit naši nabídku ještě rozšiřovat.

Ještě jednou Vám stdečně děkujeme za Vaši pochvalu a doufáme, že si Vaši přízeň udržíme

Za Choceňskou mlékárnu
Jan Fogl

Svat. Dvořák 24. March 2012

Pěkný den, rád se připojuji s chválou na kvalitu chuti, konkrétně 150g bílého smetanového jogurtu! Doporučil mi ho kamarád, kvůli ceně - stál 6,50 a hlavně kvalitě, teprve asi před měsícem. Také jsem ho pak v regálech musel hledat, ale vždy šťastně našel :-) . Nekupuji si jogurty denně, tak asi před 14 dny jsem zjistil, že už stojí 7,50. Ale dnes mi poněkud klesla brada - aktuální cena je 11,50. Ten rozdíl během tak krátké doby se mi zdá značný, tak by mne zajímalo, o kolik jste zvedli cenu vy a o kolik prodejce, v tomto případě hypermarket Albert v Lounech. Díky za odpověď.

Pavel Ondráček e-mail 22. October 2012

Dobrý den,

držím palce v boji s eu blbostí. Napadlo nás, že název by se mohl změnit třeba na: "Choceňské pomazánkové" nebo "Pomazánkové tamto" :) aneb "zakázané ... chutná nejlépe".

Pavel Ondráček

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png