Letní soutěž zná první výherce!

01.07.2016

Víme, za kým pojede první série výher v rámci naší soutěže s pomazánkovým Jalapeño.

Velká letní soutěž s poctivě pálivým pomazánkovým s příchutí papriček Jalapeño má za sebou první třetinu. Do slosování jsme zařadili všechny, kteří odeslali unikátní kód z libovolného balení našeho poctivě pálivého pomazánkového Mexičana. Takže - za kým co nevidět zamíří lávové raclette grily, praktické mazací a krájecí nože, šťavnaté steaky, soudky piva a samozřejmě i řádné zásoby našich produktů, které se při pořádné "Jala Grill Party" mohou (a budou) hodit?

Výherci za ČERVEN 2016:
Jiří Beneš, Svitavy
Irena Němcová, Břeclav
Petr Homola, Slaný
Michal Kilián, Kamenice
Jiří Koťátko, Doubrava u Mnichova Hradiště
Oldřich Mládek, Trutnov
Vlasta Nikrmajerová, Benešov
Zdena Onderišinová, Přerov
Michal Ošust, Dudince
Anna Podzimková, Kozlov.

Gratulujeme!
Všichni výherci budou v nejbližší době písemně či telefonicky kontaktování ohledně upřesnění poštovní adresy a dohodě o vhodném termínu předání cen.
A hrajeme dál! Příštího losování se zúčastní všichni ti, kteří se do naší letní soutěže zapojí v průběhu měsíce července.
Soutěžní formulář čeká ZDE a k účasti vám stačí jen JEDEN JEDINÝ kelímek "Jalana". Olé!!

Komentáře

Petra e-mail 4. July 2016

Dekuji

annapo e-mail 14. July 2016

děkuji,super pomazánkové moc se povedlo

Jana Hranková e-mail 27. July 2016

Dobrý den, píšete: praktické mazací a krájecí nože. Znamená to, že ve výhře mají být 2 nože a ne jeden? Děkuji za odpověď! A za výhru.

Jan Fogl e-mail 28. July 2016

Dobrý den, je tím myšleno, že nůž v sobě spojuje obě funkce, tedy je vhodný na krájení a zároveň se hodí dobře i k mazání. Inspirace vzešla přímo od našich zákazníků, kteří si často stejným nožem, kterým krájí pečivo, následně i mažou na krajíc naše tradiční pomazánkové. Chtěli jsme spotřebitelům vyjít vstříc a ulehčit celý proces i pro ty, kteří si na krájení a mazání musí brát nože dva. :) Snad se nám řešení povedlo. Hezký den a dobrou chuť!

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png