Nová příchuť: Stracciatella!

05.10.2015

Rozšiřujeme paletu příchutí smetanových jogurtů o atraktivní Stracciatellu.

Další letošní novinkou v našem portfoliu (po odlehčených Snídaních a Nutym s čokoládou) je smetanový jogurt Stracciatella. Populární příchuť, kterou znáte ze zmrzlin či italských dezertů, tak rozšiřuje počet námi aktuálně vyráběných ochucených jogurtů na celkových 9 druhů.

"Dosavadní ohlasy jsou velmi pozitivní, zaznamenali jsme výbornou odezvu i na sociálních sítích," říká o novince Jan Fogl, manažer CHM pro marketing a obchod.
"Je to inovace, ze které máme velkou radost. Jsme přesvědčeni, že tato lákavá příchuť s kousky čokolády ve spojení s naším smetanovým jogurtem si své fanoušky rychle najde,"
dodává.

Mimochodem, příznivci tradiční choceňské receptury se nemusejí obávat: i u Stracciatelly je ochucující složka pěkně až na dně kelímku, pod peřinou kvalitního bílého jogurtu. Tedy tak, jak jste u nás již dlouhá léta zvyklí.

Stracciatella je prozatím k dispozici v balení 150 g (případná "rodinná" verze závisí na poptávce spotřebitelů, tak jako tomu bylo například u předloňské brusinky)
a najdete ji na pultech řetězců i v obchodech nezávislého trhu.

Už jste ochutnali? Napište nám, co na ni říkáte! Těšíme se.

Komentáře

Eva Nehybová e-mail 8. July 2016

Dobrý den!
Jogurt je vynikající,ale málo dostupný. v Praze ho mívají jen jedny potraviny Albert ani Tesco jej nemají.
Eva Nehybová

Jan Fogl e-mail 20. July 2016

Dobrý den, děkujeme pochvalu i za dotaz. Smetanový jogut s příchutí Stracciatella najdete aktuálně na pultech obchodních domů sítě Globus. Přejeme hezké léto a dobrou chuť!

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png