Nuty bodoval v Petrohradě

11.12.2015

Čokoládový Nuty si přivezl ocenění z mezinárodního veletrhu PeterFOOD 2015.

Veletrh PETERFOOD je tradiční významnou událostí potravinářského průmyslu. Toto mezinárodní setkání v ruském Petrohradě poskytuje každoročně vystavovatelům možnost kontaktovat nákupčí hlavních obchodních řetězců, většina jednání navíc probíhá přímo na výstavě. Veletrh je zároveň vyhlášenou akcí i v oboru gastronomie
a patří mezi hlavní události pro potravináře v celém Rusku. Stále větší zájem však zaznamenává i ze strany zahraničních producentů.

Veletrhu se tradičně účastní nejvýznamnější oborově zaměřené společnosti z Ruska a zahraničí, které představuji své výrobky v širokém spektru nabídky, od pekařů či rybářů přes výrobce uzenin a mléčných výrobků až například po dodavatele potravinářských strojů nebo obalové techniky.

Zástupci Českomoravského svazu mlékárenského, včetně Choceňské mlékárny, se PETERFOODu zúčastnili již poněkolikáté a tentokrát si kromě zajímavých
a slibných kontaktů přivezli i vzácné ocenění: mezi novinkami ze segmentu mléčných výrobků byl odbornou porotou oceněn náš čokoládovo-oříškový Nuty.

Z certifikátu, který najdete pod článkem, máme radost. Je to důkaz, že naše letošní novinka chutná nejen domácím spotřebitelům. Této skutečnosti hodláme v dohledné době samozřejmě co nejlépe využít. A kam jinam se ještě chystáme naše výrobky exportovat? Možná budete překvapeni. :) Prozradíme brzy. Držte nám palce!

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png