Snídaně je Regionální potravinou

21.06.2015

Naše Snídaně se sýrem zvítězila v soutěži Regionální potravina Pardubického kraje 2015.

Stále uznávanější značka Regionální potravina zná své letošní držitele. Za Pardubický kraj bylo oceněno celkem osm produktů, v kategorii Mléčné výrobky zvítězila naše novinka - Choceňská snídaně se sýrovou příchutí.

Prestižního ocenění si velmi vážíme, konkurence byla opět úctyhodná: soutěže se zúčastnilo celkem 114 výrobků od 36 producentů. Kompletní výsledky najdete ZDE.

Soutěž Regionální potravina je projektem ministerstva zemědělství a jeho hlavním cílem je podpora malých a středních zemědělců a výrobců potravin v jednotlivých krajích České republiky. Oceněný výrobek dle pravidel získává právo užívat značku Regionální potravina na obalu po dobu čtyř let. V současné době tuto značku nosí 475 produktů ze 13 regionů Čech a Moravy.

Pod článkem si můžete prohlédnout cenné trofeje i certifikát, který jsme si přivezli ze slavnostního předávání v rámci pardubického Fresh Festivalu. Z této akce dokonce vzniklo i tématické reportážní video, ke zhlédnutí na tomto odkazu.

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png