Velká letní soutěž s pomazánkovým Jalapeño

27.05.2016

Hrajte s námi a pozvěte přátele na pořádnou grill party!


Pro všechny příznivce našich výrobků - a speciálně letošní novinky, tradičního pomazánkového s příchutí papriček Jalapeño - vyhlašujeme POCTIVĚ PÁLIVÉ LÉTO!

Od 1. 6. do 31. 8. můžete s Choceňskou mlékárnou soutěžit o lákavé grilovací sety, které přivezeme až k vám. Každý měsíc se celkem 10 výherců může těšit na praktický lávový raclette grill, poctivé šťavnaté steaky z vyhlášeného řeznictví, soudek piva jako křen a samozřejmě štědrou zásobu dobrot z naší produkce, včetně mexického chlapíka Jalapeño a jeho "kumpánů", kteří se na grilovačku taktéž náramně hodí (tradiční pomazánková, smetanové jogurty, oblíbené smetanové tzatziki atd.).

Účast v soutěži je navíc tentokrát maximálně jednoduchá: stačí si opatřit jeden jediný kelímek soutěžního balení tradičního pomazánkového Jalapeño a zadat kód z obalu do našeho ONLINE FORMULÁŘE (odkaz).

Losujeme každý měsíc a kromě dobrého jídla a pití (a grillů) budeme rozdávat i užitečné krájecí a mazací nože. Nuže? Los amigos choceños, připravte se, hrajem! Hodně štěstí a dobrou chuť!

Chcete-li hrát s námi, naše Jalapeño nyní najdete mimo jiné v těchto řetězcích:
Makro - všechny prodejny (přehled)
Globus - všechny prodejny (web)
Kaufland - všechny prodejny (lokace - box vpravo)
Billa - stabilně v nabídce cca 100 prodejen (seznam těch, kam půjdete najisto, je ZDE, plus průběžně je produkt i na dalších domech sítě v rámci akcí)
TESCO - Jalapeño k dispozici na TĚCHTO prodejnách (přehled).

Olé!

Komentáře

Anna Strnadová e-mail 16. June 2016

Dobrý den chtěla jsem si koupit váš nový výrobek ale nikde ho nemají. Můžete mi poradit kde ho můžu koupit.Děkuji za odpověd. Pěkný den Strnadová

Blahoslav Tichý e-mail 27. June 2016

Jalapeno se "naozaj"povedlo.I ostatní Vaš pomazánková másla jsou špičková.

Jarka Čiháková e-mail 18. July 2016

Pomazánkové jalapeno je super!

Jan Fogl e-mail 20. July 2016

Dobrý den všem, děkujeme velmi za ohlasy, jsme rádi, že jsme se vám novinkou trefili do vkusu a chutí. Prodejní místa, na kterých Jalapeňo seženete, jsme doplnili přímo sem do aktuality výše. Užívejte léto a soutěžte s námi! Dvacítka grilů, soudků piva a porcí steaků stále ještě čeká na své majitele: http://soutez.chocenskamlekarna.cz/

Eva Bujnovská e-mail 23. July 2016

Novinka Jalapeňo pomazánkové máslo je vynikající.

Pavel Pokorný 28. July 2016

Máme rádi vaše pomazánkový, ale Jalapeno se fakt povedlo. Konečně něco pro příznivce lehce ostřejších dlabanců. Díky

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png