Máme rádi Podorlicko

V letní edici Turistických novin vydávaných Destinační společností Orlické hory a Podorlicko najdete také rozhovor s Pavlem Markem, ředitelem Choceňské mlékárny.

Choceňská mlékárna je jedním z významných regionálních producentů, netajíme se ani faktem, že se dlouhodobě snažíme využívat ke spolupráci místní dodavatele.
"Léta spolupráce prověřila nejen kvalitu dodávaných surovin, ale také naše vztahy. Navíc si velmi zakládáme na férovém přístupu k dodavatelům a věřím, že i to hraje při spolupráci významnou roli," uvádí v článku ředitel mlékárny Pavel Marek.

Než se na webu OHP objeví elektronická verze aktuálního vydání (scrollujte dolů k archivu), skočte si pro Turistické noviny do nejbližšího infocentra. Doporučujeme! Vynikající "nápověda" plná tipů na výlety, zpráv z regionu krásných Orlických hor a informací o turistických zajímavostech.
Celý rozhovor s Pavlem Markem najdete také v příloze tohoto příspěvku.

Pošlete nám svůj recept

ico-forkspoon.png Vyzkoušeli jste zajímavý recept z našich produktů? Budeme rádi, pokud se s námi (a dalšími spotřebiteli) podělíte!

více

Fórum

ico-help.png Máte dotaz? Chcete poslat připomínku? Není Vám něco jasné? Využijte naši poradnu…

více

servisní firma: logo-accom_zapati.png | produkty: logo-kapucin.png logo-chocenskamlekarna.png logo-bobik.png logo-nutrila.png logo-schutidotoho.png